Domani Rocco hoek loungeset 4-delig
- SKU
- 2025275
Domani Rocco hoek loungeset 4-delig erfahren in 1 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Domani Rocco hoek loungeset 3-delig antraciet
Kom helemaal tot rust in de stoere en onderhoudsvrije Domani Rocco loungeset. Door de antracietkleur maak je een prachtige verbinding met een moderne tuin. Ook in een overkapping komt deze opstelling mooi tot z'n recht. De stevige wickerdraden en het aluminium frame vormen een robuuste samenstelling waar je jarenlang plezier aan zult beleven. Je kunt ook jouw eigen loungeset samenstellen uit onze grote collectie tuinmeubelen. Neem gerust contact met ons op of kom eens langs in een van onze megastores. Wij adviseren je graag onder het genot van een kopje koffie of thee!
De Domani Rocco hoek loungeset 3-delig bestaat uit:
- 1 x Domani Rocco open bank
- 1 x Domani Rocco sofa bank
- 1 x Domani Rocco lounge voetenbank
Eigenschappen Domani Rocco hoek loungeset
De Domani Rocco hoek loungeset is ideaal te combineren in iedere achtertuin. Alle elementen van de Domani Rocco loungeset hebben een aluminium gepoedercoat frame, dat is omspannen met stevige vlechtwerkdraad. Doordat bij deze serie een platte draad is gebruikt, krijgen de elementen een strakke uitstraling. De platte wickerdraden zijn door en door gekleurd en zijn UV-bestendig. Het aluminium is licht van gewicht, waardoor je de elementen makkelijk te verplaatsen zijn. Daarnaast is het erg stevig en kan het niet roesten. De kussens van de Rocco loungeset zorgen ervoor dat je heerlijk zit. De kussens zijn voorzien van een speciale coating, waardoor ze water- en vuilafstotend zijn. Deze coating zorgt er ook voor dat de kussens niet tot nauwelijks verkleuren. De kussenhoezen zijn voorzien van een rits, zodat je deze koud kunt wassen wanneer dit nodig is.
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Eck Lounge-Set |
|---|---|
| Farbe | Flaches Anttraciet |
| Anzahl Sitzplätze | 5 Sitzplätze |
| Stapelbaar | Nein |
| Kurze Seite des Loungesets | 201-225 cm |
| Längsseite des Loungesets | 200 - 250 cm |
| Verstelbaar | Nein |
| Marke | Domani Furniture |
| Available In Stores | Heerlen |
Maße loungeset
| länge | 209 cm |
|---|---|
| breite | 209 cm |
| tiefe | 72 cm |
| sitzhöhe | 44 cm |
| sitztiefe | 44 cm |
| armlehnenhöhe | 63,5 cm |
| gesamthöhe (inkl. Kissen) | 86 cm |
| dicke des Sitzkissens | 10 cm |