Lifestyle Albelli bijzettafel
- SKU
- 2025294
Lifestyle Albelli bijzettafel erfahren in 13 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Lifestyle Albelli bijzettafel loft
De strakke, moderne Lifestyle Albelli bijzettafel is ideaal om te combineren met de Albelli lounge tuinstoel. Op de Lifestyle Albelli bijzettafel kun je een wijntje of kopje koffie neerzetten terwijl je van de zon geniet in je verstelbare Albelli loungestoel. Een prachtig relaxset voor op je balkon of terras.
Eigenschappen Lifestyle Albelli bijzettafel
De Lifestyle Albelli bijzettafel is volledig van aluminium. Het gebruik van aluminium is de laatste jaren steeds populairder geworden in de tuinmeubelwereld. Het aluminium is gepoedercoat en daardoor onderhoudsvrij. De Albelli bijzettafel is licht van gewicht en gemakkelijk schoon te maken met een mild schoonmaakmiddel.
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Beistelltische |
|---|---|
| Verstelbaar | Nein |
| Uitschuifbaar | Nein |
| Zusammenklappbar | Nein |
| Farbe | Loft |
| Marke | Lifestyle Garden Furniture |
Maße tuintafel
| länge | 51 cm |
|---|---|
| breite | 51 cm |
| höhe | 50,5 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 48,5 cm |
| breedte tafelpoot | 4 cm |