Lifestyle Arenas lounge voetenbank
- SKU
- 20220097
Lifestyle Arenas lounge voetenbank erfahren in 10 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Lifestyle Arenas lounge voetenbank wit
Maak je Arenas loungeset compleet met de lounge voetenbank. Dit handige meubel is makkelijk te gebruiken om je voeten te strekken. Maar als je er een dienblad bovenop zet ontstaat er een praktische koffietafel. Zo kun jij jouw loungeset gebruiken hoe jij dat wilt!
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Fußhocker |
|---|---|
| Stapelbaar | Nein |
| Verstelbaar | Nein |
| Farbe | Weiß |
| Marke | Lifestyle Garden Furniture |
Maße voetenbank
| breite | 70 cm |
|---|---|
| höhe | 32 cm |
| tiefe | 70 cm |
| gesamthöhe (inkl. Kissen) | 44 cm |