Lifestyle Marriott lounge tuinstoel
- SKU
- 20190135
Lifestyle Marriott lounge tuinstoel erfahren in 6 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Eigenschappen Lifestyle Marriott lounge tuinstoel
De Lifestyle Mariott loungeserie is gemaakt van duurzaam en hoogwaardig teakhout. Dit teakhout is afkomstig van gecertificeerde plantages in Indonesië en voorzien van het Indonesian Legal Wood® Label. Het teakhout is behandeld met een Old Teak Greywash finish, wat de loungeserie een stoere en tijdloze uitstraling geeft. De stoere uitstraling van deze loungeserie uit zich na verloop van tijd in de natuurlijke werking van het teakhout, zoals kleine haarscheurtjes en vergrijzing. Je kunt ervoor kiezen om de loungeserie volledig te laten vergrijzen of om de kleur te behouden zoals deze uit de verpakking komt. Hiervoor zijn de speciaal ontwikkelde Garden Collections onderhoudsproducten beschikbaar. De hoogwaardige kussens zijn van het merk Sunproof®, wat garant staat voor een hoge kleurechtheid en een uitstekend zitcomfort. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes. De loungeserie kan het gehele jaar dooor buiten blijven staan.
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Lounge Sessel |
|---|---|
| Farbe | Greywash Teakholz |
| Verstelbaar | Nein |
| Marke | Lifestyle Garden Furniture |
Maße tuinstoel
| breite | 91 cm |
|---|---|
| höhe | 70 cm |
| tiefe | 75 cm |
| sitzhöhe | 46 cm |
| sitztiefe | 52 cm |
| armlehnenbreite | 8 cm |
| dicke des Sitzkissens | 14 cm |