Lifestyle Sentis dining tuintafel 240 x 100 cm
- SKU
- 2025547
Lifestyle Sentis dining tuintafel 240 x 100 cm erfahren in 12 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Lifestyle Sentis dining tuintafel 240 x 100 cm
Ben jij op zoek naar een tuintafel die een natuurlijke look heeft en die je kunt matchen met iedere tuinstoel naar jouw wens? Dan is de Lifestyle Sentis dining tuintafel 240 x 100 cm wat voor jou. De Lifestyle Sentis dining tuintafel is volledig gemaak van teakhout en zorgt dus voor een look waar je niet op uitgekeken raakt.
Eigenschappen Lifestyle Sentis dining tuintafel 180 x 100 cm
De Lifestyle Sentis dining tuintafel is volledig gemaakt van duurzaam teakhout. Het duurzame teakhout heeft een hoog natuurlijk oliegehalte, waardoor deze tuintafel zeer weerbestendig is. De fijne structuur zorgt voor een gladde afwerking en een prettig gevoel. Deze tafel kan het hele jaar buiten staan. Omdat teakhout een natuurproduct is, heeft elke tafel een unieke, robuuste uitstraling. Het hout kan door weerinvloeden krimpen of uitzetten, waardoor kleine haarscheurtjes kunnen ontstaan. Voor behoud van de kleur kun je teak protector toepassen. De Lifestyle Sentis dining tuintafel 240 x 100 cm heeft plaats voor 6 tot 8 personen en is ook beschikbaar in de maat 180 x 100 cm.
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Esstische |
|---|---|
| Anzahl Sitzplätze | 6 Sitzplätze |
| Verstelbaar | Nein |
| Uitschuifbaar | Nein |
| Zusammenklappbar | Nein |
| Farbe | Greywash Teakholz |
| Marke | Lifestyle Garden Furniture |
| Größe | 240 cm x 100 cm |
Maße tuintafel
| länge | 240 cm |
|---|---|
| breite | 100 cm |
| höhe | 77 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 70 cm |
| breedte tafelpoot | 5 cm |