Lifestyle Sentis loungetafel 145 cm
- SKU
- 2025548
Lifestyle Sentis loungetafel 145 cm erfahren in 14 von unseren 16 Experience Stores XXL
Produktinformationen
Eigenschappen Lifestyle Sentis loungetafel 145 x ? Cm
Ben jij op zoek naar een loungetafel die perfect bij elk loungeset combineert? Dan is de Lifestyle Sentis loungetafel wat voor jou. Door het eenvoudige, maar moderne ontwerp van de loungetafel raak je niet uitgekeken op jouw eigen tuin.
Eigenschappen Lifestyle Sentis loungetafel 145 x ? cm
De Lifestyle Sentis loungetafel is gemaakt van duurzaam en hoogwaardig teakhout. Dit teakhout is afkomstig van gecertificeerde plantages in Indonesië en is voorzien van het Indonesian Legal Wood® Label. Het teakhout is behandeld met een Old Teak Greywash finish, wat de loungetafel een stoere en tijdloze uitstraling geeft. De stoere uitstraling van de loungetafel uit zich na verloop van tijd in de natuurlijke werking van het teakhout, zoals kleine haarscheurtjes en vergrijzing. Je kunt ervoor kiezen om de loungetafel volledig te laten vergrijzen of om de kleur te behouden zoals de loungetafel uit de verpakking komt. Hiervoor zijn de speciaal ontwikkelde Garden Collections onderhoudsproducten beschikbaar. Wij adviseren je om de teakhouten tuinmeubelen niet af te dekken met een afdekhoes.
Bewertungen
Vorteile und Anwendungstipps
Produktspezifikationen
| Arten | Lounge-Tische |
|---|---|
| Verstelbaar | Nein |
| Uitschuifbaar | Nein |
| Zusammenklappbar | Nein |
| Farbe | Greywash Teakholz |
| Marke | Lifestyle Garden Furniture |
Maße tuintafel
| länge | 145 cm |
|---|---|
| breite | 65 cm |
| höhe | 27 cm |
| hoogte onderzijde tafelblad | 20 cm |
| breedte tafelpoot | 6 cm |